Meet & Greet
Organisatie
Nederlands Fotomuseum
Adres
Wilhelminakade 332
3072 AP Rotterdam
Bekijk op kaart
Telefoon
010-2030405
E-mail en website
Op de zondagen 1 april, 13 mei en 3 juni zijn Antoinette de Jong en Robert Knoth om 14 uur in hun tentoonstelling Poppy aanwezig. Ze vertellen over hun project en er is gelegenheid hen vragen te stellen over hun werk of hun nieuwste boek te laten signeren.
Nederlands Fotomuseum
Het Nederlands Fotomuseum richt zich op fotografie in de breedste zin van het woord. In alle verscheidenheid wordt fotografie getoond, van artistieke uitingsvorm tot maatschappelijk medium. Het museum beheert circa 4 miljoen negatieven en heeft het enige fotorestauratie-atelier in Nederland.
Dagen, tijden en prijzen
Looptijd: 1 april 2012 - 3 juni 2012
| Dit evenement is afgelopen | ||
Locatie en bereikbaarheid
Adres
Nederlands Fotomuseum
Wilhelminakade 332
3072 AP Rotterdam
Bekijk op kaart
Bereikbaarheid
Tram 20, 23, 25 (halte Wilhelminaplein) / Metro Wilhelminaplein
Tip!
Met de Rotterdam Welcome Card ontvang je een OV-chipkaart om onbeperkt te reizen met de RET (1,2 of 3 dagen) en 25% korting bij meer dan 50 locaties in Rotterdam.

