Requiem

  • 1

Organisatie

Rotterdamse Schouwburg

Adres

Schouwburgplein 25
3012 CL Rotterdam
Bekijk op kaart

Telefoon

010-4118110

E-mail en website

www.rotterdamseschouwburg.nl

Nanine Linning was al heel jong als vaste choreografe verbonden aan Scapino. Nu leidt ze behalve een eigen groep ook Dance Company Theater Osnabrück. Daar maakte ze Requiem. Het gaat daarin niet alleen om de dood, maar zeker ook om het vieren van het leven, om de levensdrift die vrij komt als men zich bewust is van zijn sterfelijkheid.

Requiem bestaat uit een tentoonstelling en een dansconcert. Linning nodigt het publiek eerst uit om over het toneel te lopen tussen levende sculpturen: van mythologische oerwezens tot surrealistische beelden van het kunstenaarsduo Les Deux Garçons.

In het tweede deel komt die wereld tot leven. Op het live uitgevoerde Requiem van Fauré en een nieuwe elektronische compositie met orkest en koor van Michiel Jansen maakt Linning een choreografie voor 22 dansers, een bariton, een sopraan en 23 koorzangers.

Rotterdamse Schouwburg

De Rotterdamse Schouwburg ligt in het hart van Rotterdam, aan het beroemde Schouwburgplein. De Schouwburg biedt een breed scala aan toneel-, dans-, opera-, en (jeugd)theatervoorstellingen en beschikt over drie podia.

Dans/Ballet, Theaters & Podia

Dagen, tijden en prijzen

Looptijd: 29 april 2012 - 29 april 2012

 

Dit evenement is afgelopen

Locatie en bereikbaarheid

Adres

Rotterdamse Schouwburg
Schouwburgplein 25
3012 CL Rotterdam
Bekijk op kaart

Tip!

Met de Rotterdam Welcome Card ontvang je een OV-chipkaart om onbeperkt te reizen met de RET (1,2 of 3 dagen) en 25% korting bij meer dan 50 locaties in Rotterdam.

Meer over bereikbaarheid
Locaties In/uitklappen
Accommodaties In/uitklappen
Zakelijke Locaties In/uitklappen