RAW EXPO
Organisatie
JMR Bureau
Adres
Fenixloodsen Katendrecht
Veerlaan
3072 AN Rotterdam
Bekijk op kaart
Telefoon
E-mail en website
Op de eerste verdieping van Fenix Loods 1 tonen meer dan 60 Internationale galeries en individuele kunstenaars werken over 5000m2. De RAW EXPO van 8 februari tot en met 4 maart 2012 is een expositie voor iedereen.
De loods wordt door summiere verlichting en meer dan 70 kunstwerken een ‘sprookje spookje’ ervaring voor de bezoekers van RAW. Aan de loods is niets verbouwd waardoor de omgeving in samenspel met de kunstwerken een mooie en soms een iets rauwe indruk geeft.
Meer dan 60 kunstenaars hebben zich voor de EXPO ingeschreven, waaronder Atelier van Lieshout, Tinkebell, Mitsy Groenendijk, Pjotr Muller, David Hochbaum en Jolanda Jansen.
JMR Bureau
JMR Bureau is een creatief en dynamisch evenementenorganisatiebureau. Sinds 1993 organiseert JMR verschillende soorten evenementen, groot en klein, voor bedrijven, particulieren of het grote publiek. JMR biedt concepten die volledig op elkaar zijn afgestemd.
Dagen, tijden en prijzen
Looptijd: 8 februari 2012 - 4 maart 2012
| Dit evenement is afgelopen | ||
Locatie en bereikbaarheid
Adres
Fenixloodsen Katendrecht
Veerlaan
3072 AN Rotterdam
Bekijk op kaart
Tip!
Met de Rotterdam Welcome Card ontvang je een OV-chipkaart om onbeperkt te reizen met de RET (1,2 of 3 dagen) en 25% korting bij meer dan 50 locaties in Rotterdam.
Meer van deze organisatie
-
-
Boothstock Festival – A Celebration of Progressive Electronic Dance / JMR Bureau
Festivals -
-
Raw Art Fair (ovb) / JMR Bureau
Divers -
Evenementenbureau / JMR Bureau



