Die Lustige Witwe
Organisatie
Luxor Theater Rotterdam
Adres
Posthumalaan 1
3072 AG Rotterdam
Bekijk op kaart
Telefoon
010-4843333
E-mail en website
info@luxortheater.nl
www.luxortheater.nl
www.operaproducties.nl
Met de operette Die Lustige Witwe behaalde Franz Lehár in 1905 zijn grootste succes. Met zijn schitterende melodieën, zwierige walsen en vurige cancan-dansen is het een schoolvoorbeeld voor het genre. Deze versie in de regie van Marc Krone is een verhaal over mensen van nu, verwikkeld in verwarde zaken. De opera is actueel: als de crisis heeft toegeslagen, de wereld overhoop ligt en revoluties aan de orde van de dag zijn, hoe blijf je dan trouw aan jezelf?
Duits gezongen, Nederlandse boventiteling.
Inleiding een uur voor aanvang - € 4,50
Luxor Theater Rotterdam
Het nieuwe Luxor Theater, aan de voet van de Erasmusbrug, is een groot theater waar musicals, kleinkunst, theaterconcerten, opera en dansvoorstellingen te zien zijn. Daarnaast biedt het Luxor Theater de mogelijkheid voor het organiseren van diverse evenementen en bijeenkomsten. Het oude Luxor aan de Kruiskade werd in 1917 gebouwd en is wat kleiner van omvang (ca 900 stoelen). Het biedt een podium aan cabaret, theaterconcerten, kleinere musicalprodukties, toneel- en jeugdvoorstellingen.
Dagen, tijden en prijzen
Looptijd: 11 maart 2012 - 11 maart 2012
| Dit evenement is afgelopen | ||
Locatie en bereikbaarheid
Adres
nieuwe Luxor Theater
Posthumalaan 1
3072 AG Rotterdam
Bekijk op kaart
Tip!
Met de Rotterdam Welcome Card ontvang je een OV-chipkaart om onbeperkt te reizen met de RET (1,2 of 3 dagen) en 25% korting bij meer dan 50 locaties in Rotterdam.
