Zilveren Kruis Bruggenloop Rotterdam

  • 1

Organisatie

Pre-Marathon Events

Adres

van Zandvlietplein 1
3077 AA Rotterdam
Bekijk op kaart

Telefoon

010-4929444

E-mail en website

info@dekuip.nl
www.dekuip.nl www.bruggenloop.nl

Zoals de naam al zegt voert het parcours je over de mooiste bruggen van Rotterdam. Samen met de schitterende skyline van Rotterdam vormt dit het decor van een unieke winterse loopbelevenis. Het 15 kilometer lange parcours van de Bruggenloop gaat over 5 bruggen, waaronder de Erasmusbrug en Van Brienenoordbrug. Langs het parcours staan vier DJ's die jou met hun muziek zullen opzwepen. Dit jaar vindt de start en finish plaats naast Stadion De Kuip.

Pre-Marathon Events

Pre-Marathon Events is de initiator achter de adidas Ladiesrun en de Bruggenloop Rotterdam. Deze loopbelevenissen, net als de ABN AMRO Marathon Rotterdam, worden georganiseerd onder de filosofie van Like2run.

Festivals, Sport, Winter, Tip (Agenda), Do-like-a-local

Dagen, tijden en prijzen

Looptijd: 8 december 2013 - 8 december 2013

Toon: 8 december - 15 december

zondag 8 december 2013

Locatie en bereikbaarheid

Adres

De Kuip
van Zandvlietplein 1
3077 AA Rotterdam
Bekijk op kaart

Bereikbaarheid

Tram 23 (halte Stadion Feijenoord)

Tip!

Met de Rotterdam Welcome Card ontvang je een OV-chipkaart om onbeperkt te reizen met de RET (1,2 of 3 dagen) en 25% korting bij meer dan 50 locaties in Rotterdam.

Meer over bereikbaarheid
Locaties In/uitklappen
Accommodaties In/uitklappen
Zakelijke Locaties In/uitklappen